DESKTOP PC FUJITSU P710 e85+

6,590ден

SKU: DESKTOP PC FUJITSU P710 e85+ ,

Опис на производот

DESKTOP PC FUJITSU P710 e85+
– Intel Dual Core 3.3Gh
– 4GB RAM/120GB SSD
– HDD 500GB/DVD RW

Оцена

There are no reviews yet.

Be the first to review “DESKTOP PC FUJITSU P710 e85+”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *