Desktop PC NC-Mi3 Medium

22,090ден

SKU: Desktop PC NC-Mi3 Medium ,

Опис на производот

Specifications
– Intel Core i3-8100
– RAM 8GB DDR4
– 240GB SSD
– Keyboard & Mouse
– Intel HD Graphics
– HDMI, LAN, USB
– Windows 10 Pro

Оцена

There are no reviews yet.

Be the first to review “Desktop PC NC-Mi3 Medium”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *