Kompjuter Desktop GAMER NC-6G+

57,590ден

Супер компјутер за играње со супер цена.
Овој компјутерски систем ви нуди одлична конфигурација
за играње игри како и за работа на други моќни апликации,
Моќна графичка карта, голем ССД, реално напојување се само
мал дел од тоа што го нуди овој компјутерски систем.

Категорија:

Опис на производот

CPU Intel i5-8500
RAM 16GB DDR4
SSD480GB
1TB HDD
VGA 1060GTX 6GB DDR5
PSU 650W Real Power
Gaming Keyboard
Gaming Mouse
Gaming Headphones
Gaming Mousepad

Оцена

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Desktop GAMER NC-6G+”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *