Kompjuter Desktop Home NC-3G

18,190ден

Одличен компјутерски систем за домашна употреба.
Супер резултати за мултимедиа и интернет употреба.
Лесно надоградлив со дополнителна графика карта по избор.

Категорија:

Опис на производот

Case Micro ATX with 700w PSU
MB Gigabyte H310
CPU Intel i3-8100
RAM 8GB DDR4 2400
SSD 240GB
Keyboard USB – Standard
Mouse USB – Standard

Оцена

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Desktop Home NC-3G”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *