Kompjuter Desktop OFFICE NC-1A

14,090ден

Одличен компјутерски систем за вашата канцеларија.
ССД дискот му додава дополнителна брзина и воедно
е спремен да одговори на вашите секојдневни работни
обврски.

Категорија:

Опис на производот

Case Micro ATX with 700w PSU
MB Gigabyte H310
CPU Intel G5400
RAM 4GB DDR4 2400
SSD 240GB
Keyboard USB – Standard
Mouse USB – Standard

Оцена

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompjuter Desktop OFFICE NC-1A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *