Mi Air Purifier 3H

10,990ден

Опис на производот

Спецификации
– Бренд: Xiaomi
– Продукт модел: AC-M6-SC
– Димензии: 240 x 240 x 520 mm
– Простор на покривање: До 45м2
– Тежина: 4.8 kg
– Волтажа: 100 – 240 v
– Фреквенција: 50/60 Hz
– Моќност: 38 W
– CADR: 380 m/час

Оцена

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mi Air Purifier 3H”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *