Mouse Natec Robin Wireless 1600DPI Black

450ден

SKU: Mouse Natec Robin Wireless 1600DPI Black , ,

Опис на производот

Features
– Ergonomic shape
– Nano receiver storage
– Wireless 2.4GHhz with up to 10m range
– 3-Level DPI switch
– Precise optical sensor with up to 1600 DPI

Оцена

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mouse Natec Robin Wireless 1600DPI Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *