TESLA TC35V3-12410IA-3.5KW

21,990ден

(А++ Квалитет)
Категорија:

Опис на производот

Енергетска класа: A++/A+
Капацитет на ладење: 3500W
Капацитет на греење: 3600W
Моќност на ладење: 1090W
Моќност на греење: 990W

1 оцена за TESLA TC35V3-12410IA-3.5KW

  1. klimakupi

    Одлично!

Оцени го производот

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *