TESLA TC50V3-18410IA-5.5KW

34,990ден

(А++ Квалитет)

Out of stock

Категорија:

Опис на производот

Енергетска класа: A++/A+
Капацитет на ладење: 5000W
Капацитет на греење: 5000W
Моќност на ладење: 1550W
Моќност на греење: 1450W

1 оцена за TESLA TC50V3-18410IA-5.5KW

  1. klimakupi

    Одлично!

Оцени го производот

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *